Her er spilleplanen for OBOS-ligaen 2022
Vi åpner årets OBOS-liga mot Sogndal på Fosshaugane mandag 4. april kl.18.00. Se hele spilleplanen her. a-laget OBOS-ligaen
Norges Fotballforbund (NFF) har i samarbeid med Norsk Toppfotball (NTF), Fotball Media (FM) og Discovery Networks (DN) utarbeidet spilleplaner for Eliteserien og OBOS-ligaen 2022.
Se sendingen om spilleplanen her:
OBOS-ligaen tegner til å bli en av de mest spennende med flere kjente klubber. OBOS-ligaen vil også i 2022 ha eget tidspunkt for hovedrunden. Dette gjøres for å sikre at kampene får et eget fokus. De fleste av kampene i OBOS-ligaen spilles på mandager. Helgedager tas også i bruk der ligaen ikke kommer i konkurranse med andre kamper.
Det å unngå intern konkurranse mellom kamper i de ulike turneringer er viktig. Det er derfor lagt stor vekt på at kamper i Eliteserien, Toppserien og OBOS-ligaen ikke legges på hverandre. Noen kollisjoner er imidlertid ikke til å unngå da turneringene, blant annet, har avvikende internasjonale perioder
- Det er vanskelig å sette fotballårene opp mot hverandre, men uten å overdrive er det vel en av de mest intense OBOS-ligaene i historien, med lag og historiske storheter som eksempelvis Brann, Fredrikstad, Stabæk og Mjøndalen, som alle vil jobbe hardt for å kjempe seg tilbake til Eliteserien, sier kommersiell leder Pål Breen i NT, som har jobbet tett på alle klubbene i arbeidet med spilleplanen.
Spilleplanen finner du nederst i denne saken.
Grunnet VM i Qatar blir sesongen 2022 avsluttet med siste serierunde den 13. november og OBOS ligaen avsluttes 14 dager tidligere. Kvalifiseringskamper til Eliteserien vil fortsette inn i VM perioden.
I tillegg vil en en kortere sesonglengde og en utvidet internasjonal periode i juni, er det i år ikke planlagt ferie i år.
Et prioritert forhold er å legge forholdene til rette for våre klubber som skal delta i UEFA konkurranser. Det å nå gruppespill i Europa turneringer betyr svært mye for norsk fotball. På herresiden starter UEFA kvalifiseringen allerede 5-6 juli for Bodø/Glimt, de andre tre lagene kommer inn 21 juli.
Følgende tilpasninger i spilleplanen er gjort:
- Ingen av E-cup lagene møter hverandre i juli og august. Dette skyldes at de deltar i to ulike turneringer i UEFA og således spiller UEFA kamper på ulike datoer.
- Alle fire klubbene gis mulighet til å fremskynde to hjemmekamper i juli og august. Dette for å gjøre belastningene i perioden lavere. Aktuelle datoer å flytte frem til er 27. april, 1. mai for ikke NM finalister og 11. mai. NFF vil komme tilbake til en frist for når klubbene må bestemme seg for hvilke kamper de ønsker å fremskynde.
- Nytt i år er at vi også åpner for å utsette en hjemmekamp i august på kort varsel. Aktuell dato for å spille den er da 31. august.
- I tillegg til dette har vi søkt å minimere reisebelastningen i perioden lagene spiller UEFA kvalifisering
- Nytt av året er at vi ikke kjenner alle lag som skal inn i UEFA kvalifisering. Dette fordi finalen i NM gjennomføres 30. april. Vinner av NM skal inn i UEFA kvalifisering. Vinner en av de tre øverste i eliteserien i 2021 også NM, går UEFA plassen til nr. 4 i ES i 2021 (Lillestrøm).
Her er hele spilleplanen for OBOS-ligaen 2022
TV-kampene er satt for de første 14. rundene.
Runde | Dato | Hjemmelag | Bortelag | Klokkeslett | Kanal | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | lørdag 2. april | Sandnes Ulf | - | Bryne | 1600 | Discovery + |
1 | søndag 3. april | Fredrikstad | - | Stjørdals-Blink | 1800 | Discovery + |
1 | søndag 3. april | KFUM Oslo | - | Grorud | 1500 | Discovery + |
1 | søndag 3. april | Ranheim | - | Brann | 1500 | MAX |
1 | mandag 4. april | Skeid | - | Stabæk | 1730 | Discovery + |
1 | mandag 4. april | Mjøndalen | - | Kongsvinger | 1800 | Eurosport Norge |
1 | mandag 4. april | Sogndal | - | Raufoss | 1800 | Discovery + |
1 | mandag 4. april | Åsane | - | Start | 1800 | Discovery + |
2 | søndag 10. april | Brann | - | Åsane | 1500 | MAX |
2 | søndag 10. april | Grorud | - | Fredrikstad | 1500 | Discovery + |
2 | mandag 11. april | Bryne | - | KFUM Oslo | 1800 | Discovery + |
2 | mandag 11. april | Kongsvinger | - | Skeid | 1800 | Discovery + |
2 | mandag 11. april | Raufoss | - | Ranheim | 1800 | Discovery + |
2 | mandag 11. april | Stabæk | - | Sogndal | 1800 | Eurosport Norge |
2 | mandag 11. april | Start | - | Mjøndalen | 1800 | Discovery + |
2 | mandag 11. april | Stjørdals-Blink | - | Sandnes Ulf | 1800 | Discovery + |
3 | søndag 17. april | KFUM Oslo | - | Raufoss | 1800 | Discovery + |
3 | mandag 18. april | Fredrikstad | - | Start | 1500 | MAX |
3 | tirsdag 19. april | Mjøndalen | - | Stjørdals-Blink | 1800 | Discovery + |
3 | tirsdag 19. april | Ranheim | - | Grorud | 1800 | Discovery + |
3 | tirsdag 19. april | Sandnes Ulf | - | Kongsvinger | 1800 | Discovery + |
3 | tirsdag 19. april | Skeid | - | Brann | 1800 | Eurosport Norge |
3 | tirsdag 19. april | Sogndal | - | Bryne | 1800 | Discovery + |
3 | tirsdag 19. april | Åsane | - | Stabæk | 1800 | Discovery + |
4 | lørdag 23. april | Brann | - | Sogndal | 2000 | MAX |
4 | søndag 24. april | Raufoss | - | Grorud | 1500 | Discovery + |
4 | søndag 24. april | Stjørdals-Blink | - | KFUM Oslo | 1500 | Discovery + |
4 | mandag 25. april | Bryne | - | Ranheim | 1800 | Discovery + |
4 | mandag 25. april | Kongsvinger | - | Åsane | 1800 | Discovery + |
4 | mandag 25. april | Mjøndalen | - | Fredrikstad | 1800 | Eurosport Norge |
4 | mandag 25. april | Stabæk | - | Sandnes Ulf | 1800 | Discovery + |
4 | mandag 25. april | Start | - | Skeid | 1800 | Discovery + |
5 | søndag 8. mai | Grorud | - | Start | 1500 | Discovery + |
5 | søndag 8. mai | Skeid | - | Mjøndalen | 1500 | MAX |
5 | søndag 8. mai | Åsane | - | Stjørdals-Blink | 1500 | Discovery + |
5 | mandag 9. mai | KFUM Oslo | - | Brann | 1800 | Eurosport Norge |
5 | mandag 9. mai | Ranheim | - | Stabæk | 1800 | Discovery + |
5 | mandag 9. mai | Raufoss | - | Bryne | 1800 | Discovery + |
5 | mandag 9. mai | Sandnes Ulf | - | Fredrikstad | 1800 | Discovery + |
5 | mandag 9. mai | Sogndal | - | Kongsvinger | 1800 | Discovery + |
6 | søndag 15. mai | Bryne | - | Åsane | 1800 | Discovery + |
6 | søndag 15. mai | Kongsvinger | - | Raufoss | 1800 | Discovery + |
6 | søndag 15. mai | Mjøndalen | - | KFUM Oslo | 1800 | Discovery + |
6 | søndag 15. mai | Start | - | Sogndal | 1800 | Eurosport Norge |
6 | søndag 15. mai | Stjørdals-Blink | - | Ranheim | 1800 | Discovery + |
6 | mandag 16. mai | Brann | - | Sandnes Ulf | 1800 | Discovery + |
6 | mandag 16. mai | Fredrikstad | - | Skeid | 1800 | Discovery + |
6 | mandag 16. mai | Stabæk | - | Grorud | 1800 | Discovery + |
7 | lørdag 21. mai | Sogndal | - | Åsane | 1600 | Discovery + |
7 | lørdag 21. mai | Brann | - | Fredrikstad | 2000 | MAX |
7 | søndag 22. mai | Raufoss | - | Stabæk | 1500 | Discovery + |
7 | mandag 23. mai | Grorud | - | Bryne | 1800 | Discovery + |
7 | mandag 23. mai | KFUM Oslo | - | Kongsvinger | 1800 | Eurosport Norge |
7 | mandag 23. mai | Ranheim | - | Start | 1800 | Discovery + |
7 | mandag 23. mai | Sandnes Ulf | - | Mjøndalen | 1800 | Discovery + |
7 | mandag 23. mai | Skeid | - | Stjørdals-Blink | 1800 | Discovery + |
8 | torsdag 26. mai | Bryne | - | Stabæk | 1800 | Discovery + |
8 | torsdag 26. mai | Fredrikstad | - | KFUM Oslo | 1800 | Discovery + |
8 | torsdag 26. mai | Kongsvinger | - | Brann | 1800 | Discovery + |
8 | torsdag 26. mai | Mjøndalen | - | Ranheim | 1800 | Discovery + |
8 | torsdag 26. mai | Skeid | - | Sandnes Ulf | 1800 | Discovery + |
8 | torsdag 26. mai | Start | - | Raufoss | 1800 | Discovery + |
8 | torsdag 26. mai | Stjørdals-Blink | - | Sogndal | 1800 | Discovery + |
8 | torsdag 26. mai | Åsane | - | Grorud | 1800 | Discovery + |
9 | søndag 29. mai | Bryne | - | Start | 1500 | MAX |
9 | søndag 29. mai | Ranheim | - | Fredrikstad | 1500 | Discovery + |
9 | søndag 29. mai | Sogndal | - | Sandnes Ulf | 1500 | Discovery + |
9 | mandag 30. mai | Brann | - | Mjøndalen | 1800 | Eurosport Norge |
9 | mandag 30. mai | Grorud | - | Stjørdals-Blink | 1800 | Discovery + |
9 | mandag 30. mai | KFUM Oslo | - | Skeid | 1800 | Discovery + |
9 | mandag 30. mai | Raufoss | - | Åsane | 1800 | Discovery + |
9 | mandag 30. mai | Stabæk | - | Kongsvinger | 1800 | Discovery + |
10 | søndag 19. juni | Mjøndalen | - | Bryne | 1500 | Discovery + |
10 | søndag 19. juni | Start | - | Stabæk | 1500 | MAX |
10 | søndag 19. juni | Stjørdals-Blink | - | Brann | 1500 | Discovery + |
10 | mandag 20. juni | Fredrikstad | - | Raufoss | 1800 | Discovery + |
10 | mandag 20. juni | Kongsvinger | - | Grorud | 1800 | Discovery + |
10 | mandag 20. juni | Sandnes Ulf | - | KFUM Oslo | 1800 | Discovery + |
10 | mandag 20. juni | Skeid | - | Sogndal | 1800 | Eurosport Norge |
10 | mandag 20. juni | Åsane | - | Ranheim | 1800 | Discovery + |
11 | søndag 26. juni | Raufoss | - | Skeid | 1500 | Discovery + |
11 | søndag 26. juni | Stabæk | - | Fredrikstad | 1500 | MAX |
11 | søndag 26. juni | Start | - | Kongsvinger | 1500 | Discovery + |
11 | mandag 27. juni | Bryne | - | Stjørdals-Blink | 1800 | Discovery + |
11 | mandag 27. juni | Grorud | - | Brann | 1800 | Eurosport Norge |
11 | mandag 27. juni | Ranheim | - | KFUM Oslo | 1800 | Discovery + |
11 | mandag 27. juni | Sogndal | - | Mjøndalen | 1800 | Discovery + |
11 | mandag 27. juni | Åsane | - | Sandnes Ulf | 1800 | Discovery + |
12 | søndag 3. juli | KFUM Oslo | - | Sogndal | 1500 | Discovery + |
12 | søndag 3. juli | Mjøndalen | - | Stabæk | 1500 | MAX |
12 | søndag 3. juli | Skeid | - | Grorud | 1500 | Discovery + |
12 | mandag 4. juli | Brann | - | Bryne | 1800 | Discovery + |
12 | mandag 4. juli | Fredrikstad | - | Åsane | 1800 | Discovery + |
12 | mandag 4. juli | Kongsvinger | - | Ranheim | 1800 | Eurosport Norge |
12 | mandag 4. juli | Sandnes Ulf | - | Raufoss | 1800 | Discovery + |
12 | mandag 4. juli | Stjørdals-Blink | - | Start | 1800 | Discovery + |
13 | torsdag 7. juli | Bryne | - | Kongsvinger | 1800 | Discovery + |
13 | torsdag 7. juli | Grorud | - | Sandnes Ulf | 1800 | Eurosport Norge |
13 | torsdag 7. juli | Ranheim | - | Skeid | 1800 | Discovery + |
13 | torsdag 7. juli | Raufoss | - | Mjøndalen | 1800 | Discovery + |
13 | torsdag 7. juli | Sogndal | - | Fredrikstad | 1800 | Discovery + |
13 | torsdag 7. juli | Stabæk | - | Stjørdals-Blink | 1800 | Discovery + |
13 | torsdag 7. juli | Start | - | Brann | 1800 | Eurosport Norge |
13 | torsdag 7. juli | Åsane | - | KFUM Oslo | 1800 | Discovery + |
14 | søndag 10. juli | Brann | - | Stabæk | 1500 | MAX |
14 | søndag 10. juli | Sandnes Ulf | - | Ranheim | 1500 | Discovery + |
14 | søndag 10. juli | Stjørdals-Blink | - | Raufoss | 1500 | Discovery + |
14 | mandag 11. juli | Fredrikstad | - | Kongsvinger | 1800 | Eurosport Norge |
14 | mandag 11. juli | KFUM Oslo | - | Start | 1800 | Discovery + |
14 | mandag 11. juli | Mjøndalen | - | Åsane | 1800 | Discovery + |
14 | mandag 11. juli | Skeid | - | Bryne | 1800 | Discovery + |
14 | mandag 11. juli | Sogndal | - | Grorud | 1800 | Discovery + |
15 | mandag 18. juli | Bryne | - | Fredrikstad | 1800 | TBA |
15 | mandag 18. juli | Grorud | - | Mjøndalen | 1800 | TBA |
15 | mandag 18. juli | Kongsvinger | - | Stjørdals-Blink | 1800 | TBA |
15 | mandag 18. juli | Ranheim | - | Sogndal | 1800 | TBA |
15 | mandag 18. juli | Raufoss | - | Brann | 1800 | TBA |
15 | mandag 18. juli | Stabæk | - | KFUM Oslo | 1800 | TBA |
15 | mandag 18. juli | Start | - | Sandnes Ulf | 1800 | TBA |
15 | mandag 18. juli | Åsane | - | Skeid | 1800 | TBA |
16 | mandag 25. juli | Brann | - | Kongsvinger | 1800 | TBA |
16 | mandag 25. juli | Fredrikstad | - | Grorud | 1800 | TBA |
16 | mandag 25. juli | KFUM Oslo | - | Ranheim | 1800 | TBA |
16 | mandag 25. juli | Mjøndalen | - | Start | 1800 | TBA |
16 | mandag 25. juli | Sandnes Ulf | - | Åsane | 1800 | TBA |
16 | mandag 25. juli | Skeid | - | Raufoss | 1800 | TBA |
16 | mandag 25. juli | Sogndal | - | Stabæk | 1800 | TBA |
16 | mandag 25. juli | Stjørdals-Blink | - | Bryne | 1800 | TBA |
17 | søndag 31. juli | Bryne | - | Brann | 1800 | TBA |
17 | søndag 31. juli | Grorud | - | KFUM Oslo | 1800 | TBA |
17 | søndag 31. juli | Kongsvinger | - | Mjøndalen | 1800 | TBA |
17 | søndag 31. juli | Ranheim | - | Stjørdals-Blink | 1800 | TBA |
17 | søndag 31. juli | Raufoss | - | Sandnes Ulf | 1800 | TBA |
17 | søndag 31. juli | Stabæk | - | Skeid | 1800 | TBA |
17 | søndag 31. juli | Start | - | Fredrikstad | 1800 | TBA |
17 | søndag 31. juli | Åsane | - | Sogndal | 1800 | TBA |
18 | torsdag 4. august | Brann | - | Start | 1800 | TBA |
18 | torsdag 4. august | Fredrikstad | - | Stabæk | 1800 | TBA |
18 | torsdag 4. august | KFUM Oslo | - | Åsane | 1800 | TBA |
18 | torsdag 4. august | Kongsvinger | - | Bryne | 1800 | TBA |
18 | torsdag 4. august | Mjøndalen | - | Raufoss | 1800 | TBA |
18 | torsdag 4. august | Sandnes Ulf | - | Sogndal | 1800 | TBA |
18 | torsdag 4. august | Skeid | - | Ranheim | 1800 | TBA |
18 | torsdag 4. august | Stjørdals-Blink | - | Grorud | 1800 | TBA |
19 | mandag 8. august | Grorud | - | Kongsvinger | 1800 | TBA |
19 | mandag 8. august | Ranheim | - | Mjøndalen | 1800 | TBA |
19 | mandag 8. august | Raufoss | - | Stjørdals-Blink | 1800 | TBA |
19 | mandag 8. august | Sandnes Ulf | - | Skeid | 1800 | TBA |
19 | mandag 8. august | Sogndal | - | KFUM Oslo | 1800 | TBA |
19 | mandag 8. august | Stabæk | - | Brann | 1800 | TBA |
19 | mandag 8. august | Start | - | Bryne | 1800 | TBA |
19 | mandag 8. august | Åsane | - | Fredrikstad | 1800 | TBA |
20 | mandag 15. august | Brann | - | Raufoss | 1800 | TBA |
20 | mandag 15. august | Bryne | - | Grorud | 1800 | TBA |
20 | mandag 15. august | Fredrikstad | - | Ranheim | 1800 | TBA |
20 | mandag 15. august | KFUM Oslo | - | Sandnes Ulf | 1800 | TBA |
20 | mandag 15. august | Kongsvinger | - | Start | 1800 | TBA |
20 | mandag 15. august | Mjøndalen | - | Sogndal | 1800 | TBA |
20 | mandag 15. august | Skeid | - | Åsane | 1800 | TBA |
20 | mandag 15. august | Stjørdals-Blink | - | Stabæk | 1800 | TBA |
21 | mandag 22. august | Grorud | - | Skeid | 1800 | TBA |
21 | mandag 22. august | KFUM Oslo | - | Fredrikstad | 1800 | TBA |
21 | mandag 22. august | Ranheim | - | Bryne | 1800 | TBA |
21 | mandag 22. august | Raufoss | - | Kongsvinger | 1800 | TBA |
21 | mandag 22. august | Sandnes Ulf | - | Stjørdals-Blink | 1800 | TBA |
21 | mandag 22. august | Sogndal | - | Brann | 1800 | TBA |
21 | mandag 22. august | Stabæk | - | Start | 1800 | TBA |
21 | mandag 22. august | Åsane | - | Mjøndalen | 1800 | TBA |
22 | mandag 29. august | Brann | - | Ranheim | 1800 | TBA |
22 | mandag 29. august | Bryne | - | Raufoss | 1800 | TBA |
22 | mandag 29. august | Fredrikstad | - | Sogndal | 1800 | TBA |
22 | mandag 29. august | Kongsvinger | - | Stabæk | 1800 | TBA |
22 | mandag 29. august | Mjøndalen | - | Sandnes Ulf | 1800 | TBA |
22 | mandag 29. august | Skeid | - | KFUM Oslo | 1800 | TBA |
22 | mandag 29. august | Start | - | Grorud | 1800 | TBA |
22 | mandag 29. august | Stjørdals-Blink | - | Åsane | 1800 | TBA |
23 | mandag 5. september | Grorud | - | Ranheim | 1800 | TBA |
23 | mandag 5. september | KFUM Oslo | - | Mjøndalen | 1800 | TBA |
23 | mandag 5. september | Raufoss | - | Fredrikstad | 1800 | TBA |
23 | mandag 5. september | Sandnes Ulf | - | Start | 1800 | TBA |
23 | mandag 5. september | Sogndal | - | Skeid | 1800 | TBA |
23 | mandag 5. september | Stabæk | - | Bryne | 1800 | TBA |
23 | mandag 5. september | Stjørdals-Blink | - | Kongsvinger | 1800 | TBA |
23 | mandag 5. september | Åsane | - | Brann | 1800 | TBA |
24 | mandag 12. september | Brann | - | Grorud | 1800 | TBA |
24 | mandag 12. september | Bryne | - | Sogndal | 1800 | TBA |
24 | mandag 12. september | Fredrikstad | - | Sandnes Ulf | 1800 | TBA |
24 | mandag 12. september | Kongsvinger | - | KFUM Oslo | 1800 | TBA |
24 | mandag 12. september | Mjøndalen | - | Skeid | 1800 | TBA |
24 | mandag 12. september | Ranheim | - | Åsane | 1800 | TBA |
24 | mandag 12. september | Stabæk | - | Raufoss | 1800 | TBA |
24 | mandag 12. september | Start | - | Stjørdals-Blink | 1800 | TBA |
25 | mandag 19. september | Grorud | - | Stabæk | 1800 | TBA |
25 | mandag 19. september | KFUM Oslo | - | Bryne | 1800 | TBA |
25 | mandag 19. september | Raufoss | - | Start | 1800 | TBA |
25 | mandag 19. september | Sandnes Ulf | - | Brann | 1800 | TBA |
25 | mandag 19. september | Skeid | - | Fredrikstad | 1800 | TBA |
25 | mandag 19. september | Sogndal | - | Ranheim | 1800 | TBA |
25 | mandag 19. september | Stjørdals-Blink | - | Mjøndalen | 1800 | TBA |
25 | mandag 19. september | Åsane | - | Kongsvinger | 1800 | TBA |
26 | mandag 3. oktober | Brann | - | Stjørdals-Blink | 1800 | TBA |
26 | mandag 3. oktober | Bryne | - | Skeid | 1800 | TBA |
26 | mandag 3. oktober | Fredrikstad | - | Mjøndalen | 1800 | TBA |
26 | mandag 3. oktober | Grorud | - | Raufoss | 1800 | TBA |
26 | mandag 3. oktober | Kongsvinger | - | Sogndal | 1800 | TBA |
26 | mandag 3. oktober | Ranheim | - | Sandnes Ulf | 1800 | TBA |
26 | mandag 3. oktober | Stabæk | - | Åsane | 1800 | TBA |
26 | mandag 3. oktober | Start | - | KFUM Oslo | 1800 | TBA |
27 | mandag 10. oktober | Fredrikstad | - | Bryne | 1800 | TBA |
27 | mandag 10. oktober | KFUM Oslo | - | Stabæk | 1800 | TBA |
27 | mandag 10. oktober | Mjøndalen | - | Brann | 1800 | TBA |
27 | mandag 10. oktober | Ranheim | - | Kongsvinger | 1800 | TBA |
27 | mandag 10. oktober | Sandnes Ulf | - | Grorud | 1800 | TBA |
27 | mandag 10. oktober | Skeid | - | Start | 1800 | TBA |
27 | mandag 10. oktober | Sogndal | - | Stjørdals-Blink | 1800 | TBA |
27 | mandag 10. oktober | Åsane | - | Raufoss | 1800 | TBA |
28 | mandag 17. oktober | Brann | - | Skeid | 1800 | TBA |
28 | mandag 17. oktober | Bryne | - | Mjøndalen | 1800 | TBA |
28 | mandag 17. oktober | Grorud | - | Sogndal | 1800 | TBA |
28 | mandag 17. oktober | Kongsvinger | - | Sandnes Ulf | 1800 | TBA |
28 | mandag 17. oktober | Raufoss | - | KFUM Oslo | 1800 | TBA |
28 | mandag 17. oktober | Stabæk | - | Ranheim | 1800 | TBA |
28 | mandag 17. oktober | Start | - | Åsane | 1800 | TBA |
28 | mandag 17. oktober | Stjørdals-Blink | - | Fredrikstad | 1800 | TBA |
29 | lørdag 22. oktober | Fredrikstad | - | Brann | 1500 | TBA |
29 | lørdag 22. oktober | KFUM Oslo | - | Stjørdals-Blink | 1500 | TBA |
29 | lørdag 22. oktober | Mjøndalen | - | Grorud | 1500 | TBA |
29 | lørdag 22. oktober | Ranheim | - | Raufoss | 1500 | TBA |
29 | lørdag 22. oktober | Sandnes Ulf | - | Stabæk | 1500 | TBA |
29 | lørdag 22. oktober | Skeid | - | Kongsvinger | 1500 | TBA |
29 | lørdag 22. oktober | Sogndal | - | Start | 1500 | TBA |
29 | lørdag 22. oktober | Åsane | - | Bryne | 1500 | TBA |
30 | lørdag 29. oktober | Brann | - | KFUM Oslo | 1500 | TBA |
30 | lørdag 29. oktober | Bryne | - | Sandnes Ulf | 1500 | TBA |
30 | lørdag 29. oktober | Grorud | - | Åsane | 1500 | TBA |
30 | lørdag 29. oktober | Kongsvinger | - | Fredrikstad | 1500 | TBA |
30 | lørdag 29. oktober | Raufoss | - | Sogndal | 1500 | TBA |
30 | lørdag 29. oktober | Stabæk | - | Mjøndalen | 1500 | TBA |
30 | lørdag 29. oktober | Start | - | Ranheim | 1500 | TBA |
30 | lørdag 29. oktober | Stjørdals-Blink | - | Skeid | 1500 | TBA |