Med lokale bedrifter på laget
Hoff SA er tilbake på Raufoss, Ecura og Raufoss Elektro er med videre. På bildet ser vi vår egen Ulrik Danbolt posere med opphøgde pottetter! samarbeidspartnere
Ecura
Ecura har som mål å utgjøre en reell forskjell for mottakere av helse- og omsorgstjenester. Kvalitet, kompetanse og trygghet ligger til grunn, og Ecura møter sitt samfunnsoppdrag med åpenhet, integritet og ansvar.
Jonny Løkken er sjefen på Ecura, og ser stor verdi i å samarbeide med klubben:
-For oss handler dette om å bidra til en inkluderende arena der mennesker i alle aldre kan møtes, delta og oppleve tilhørighet. Raufoss Fotball spiller en viktig rolle i arbeidet med å forebygge utenforskap – ikke bare blant barn og unge, men også blant voksne og eldre som har stor nytte av sosiale nettverk og fellesskap

Raufoss Elektro
Raufoss Elektro er en kvalitetsbevisst elektrobedrift som leverer tjenester til både privatkunder og industrikunder i Raufoss-, Gjøvik- og Toten-området. Hos dem er ingen oppdrag for store eller for små.
Terje Sivesindtajet er titt og ofte på Stadion for å forbedre og ordne:
-Raufoss Fotball er en viktig samfunnsaktør som skaper engasjement, fellesskap og tilhørighet. Som lokal bedrift er det naturlig for oss å støtte en aktør som bidrar til så tydelig verdi for lokalsamfunnet.

Hoff
Hoff SA kan du lese mer om her
Med solide røtter i Innlandet og sin største fabrikk på Gjøvik, er HOFF SA opptatt av å støtte lokalmiljøene i regionen. Derfor er samarbeidet med Raufoss Fotball et naturlig valg for Hoff.
Heidi Lister Bergsbakken hos Hoff SA sier dette om hvorfor de nå er tilbake på laget hos Innlandets fotballstorhet:
-Gjennom dette samarbeidet bidrar HOFF til et trygt og inkluderende fotballmiljø, der barn, unge og voksne spillerne kan utvikle seg både sportslig og personlig. Vårt fokus på kvalitet, ansvarlighet og «ekte potetglede» speiler også verdiene vi deler med klubben. HOFF «kæn pottet» og Raufoss Fotball «kæn fotball». Sammen skal vi legge grunnlaget for gode opplevelser, både på- og utenfor banen.
Jan Olav Paulsen hos Raufoss Fotball bekrefter at Hoff med sin lokale tilhørighet og sterke merkevare er et svært positivt tilskudd til partnernettverket.
Vil du bli partner med Raufoss Fotball, og delta i Innlandets største partnernettverk med over 80 aktive bedrifter? Les her: PARTNERFORUM - eller kontakt Jan Olav på [email protected]