
Kongsvinger 2 kommer til Nammo Stadion
Damelaget jakter sin første seier i høstsesongen når Kongsvinger 2 kommer til Nammo Stadion Fredag kveld. damelaget pre-match
Med to uavgjort og et tap etter ferien er jentene sultne på seier. Kongsvinger har to tap og en seier så langt i høst. Sist gang lagene møtes ble det uavgjort. Nå kjemper Raufoss i toppen, mens Kongsvinger kjemper for å beholde plassen i divisjonen.
Hovedtrener Umar Malik forteller at jentene har en god treningsuke og ønsker å slå tilbake etter tapet mot Hønefoss. Troppen er skadefri, men keeper Solveig Engen er ute med en kamp etter å ha blitt utvist forrige kamp. Johanne Tosterud spiller sin siste kamp i Raufoss-trøya, da hun reiser bort for å gå på skole.
Kampen går fredag 25.august kl. 20.00 på Nammo Stadion og vi håper mange er på plass for å støtte jentene!