
Bent blir daglig leder
Vi er veldig fornøyde med at Bent Dalby har takket ja til stillingen som daglig leder, etter at Jørn Ola Formo sluttet i stillingen 31. august. Administrasjon
Bent har lang erfaring i klubben og har meget god kompetanse innenfor økonomistyring, sportslig ledelse og klubbdrift. Etter mange år som frivillig ble han heltidsansatt i klubben høsten 2016, da som administrativ- og økonomileder.
Her har Bent gjort en utmerket jobb og vi er sikre på at han også vil gjøre en god jobb videre som daglig leder.
Vi takker Jørn Ola Formo for solid innsats som daglig leder i nesten to år. Jørn Ola har ledet klubben gjennom en meget krevende tid der vi har hatt vesentlige økonomiske utfordringer spesielt relatert til finansieringen av Nammo Stadion.
— Roy Jakobsen, styreleder Raufoss Fotball
Jørn Ola Formo sluttet formelt i stillingen fra i dag av. Samtidig som jobben har krevd mye og vært en betydelig belastning, er vi sikre på at han også har gjort nyttige erfaringer og lært mye i denne perioden. Det er gledelig å konstatere at Jørn Ola fortsetter i klubben på mer frivillig basis.