Raufosskamper uke 19

Uka starter med snødekte fotballbaner, og vi får utsatte kamper for de minste mandag -samt noen tirsdag på grunn av Tine-stafett på stadion. Lagene har også fått beskjed pr. mail. Kamper som ikke er utsatt tirsdag går inne i Storhallen til avtalt tid.

     l 
mandag00.00Raufoss G7-1 -Gjøvik-Lyn 3utsattG07 3er Avd 09
mandag00.00Skreia 2 -Raufoss G9-3 G09 5er Avd 10
mandag00.00Raufoss G8-2 -Reinsvoll HvitutsattG08 5er Avd 09
mandag00.00Raufoss G9-1 -Vind BlåutsattG09 5er Avd 09
mandag00.00Raufoss G8-1 -Vind HvitutsattG08 5er Avd 08
mandag00.00Raufoss G7-2 -Gjøvik-Lyn 4utsattG07 3er Avd 09
mandag20.00Skreia /Kolbu/KK 2 -Raufoss   3Skreia ipl kunstgress6. div Menn avd 04
tirsdag18.00Raufoss G11-2 -Vardal 2Raufoss StorhallG11 7er Avd 05
tirsdag00.00Raufoss   G10-3 5er -Eina 5erutsattG10 5er Avd 05
tirsdag18.00Raufoss G10-1 -Kolbu/KK G10Raufoss StorhallG10 7er Avd 07
tirsdag00.00Raufoss J9-1 -Kapp J9 BlåutsattJ09 5er Avd 03
tirsdag00.00Raufoss G8-3 -Gjøvik-Lyn RødutsattG08 5er Avd 06
tirsdag18.00Raufoss   G13-1 -Lunner NAMMO stadionG13 2. Div. Avd. 02
tirsdag19.00Harestua Grua 2 9er  -Raufoss   G14-2Harestua stadionG14 2. Div. Avd. 03
onsdag00.00Vind Hvit -Raufoss G12-1 G12 9er Avd 04
onsdag00.00Vardal 1 -Raufoss G11-1 G11 7er Avd 04
onsdag00.00Raufoss   G9 -Redalen /Snertingdal G10 G10 7er Avd 06
onsdag00.00Harestua Blå -Raufoss J11-2 J11 7er Avd 05
onsdag00.00Gjøvik-Lyn  4 5er -Raufoss   G10-2 5er G10 5er Avd 05
onsdag18.00Raufoss   J14-2 7er -Hadeland  2 9erNAMMO stadionJ14 2. Div. Avd. 01
onsdag19.30Brandbu G16-1 -Raufoss   G16-2Brandbu stadion kunstgressG16 1. Div. Avd. 01
onsdag19.30Raufoss   G14-1 -Vind G14-1NAMMO stadionG14 Elite
torsdag00.00Raufoss J7-2 -Vind Rød J07 3er Avd 04
torsdag00.00Raufoss J7-1 -Vind Turkis J07 3er Avd 04
torsdag00.00Kolbu/KK J9 -Raufoss J9-2 J09 5er Avd 04
torsdag00.00Raufoss J8-1 -Kapp J8 Blå J08 5er Avd 03
torsdag00.00Raufoss J11-1 -Kapp J11 Blå J11 7er Avd 03
torsdag00.00Raufoss G12-2 -Gjøvik-Lyn Hvit G12 9er Avd 05
torsdag00.00Raufoss J10 -Reinsvoll Blå 5er J10 7er Avd 04
torsdag18.00Lillehammer  KFK 3-2007 -Raufoss   J13-1Stampesletta 1 9er BJ13 2. Div. Avd. 03
torsdag19.00Kolbu/KK  /Skreia/Eina/Reinsvoll 1 -Raufoss   J14-1Kolbu iplJ14 1. Div. Avd. 01
torsdag19.30Raufoss   G16-1 -HamKam 2NAMMO stadionG16 Elite
fredag18.00Raufoss   G14-2 -Kapp /Lena/TotenNAMMO stadionG14 2. Div. Avd. 03
fredag19.30Raufoss   G16-3 7er -LunnerRaufoss Storhall 7er AG16 2. Div. Avd. 02
fredag19.30Raufoss   7er -Eina /Bøverbru//Reinsvoll/KolbuNAMMO stadionJ17 2.div avd 02
fredag20.15Oppsal  -Raufoss   Haugerud kunstgressG19 Interkrets B
lørdag15.00Raufoss   3 -Vind 2NAMMO stadion6. div Menn avd 04
søndag15.00Raufoss    -Stabæk  2NAMMO stadion2. div. kvinner avd. 01
søndag18.00Skeid -RaufossNordre Åsen kunstgressbaneOBOS-ligaen
Annonse fra Obos-ligaen: